Pascal Briggs (USA) je maník mihnuvší se v několika punk rockových kapelách – např. the District nebo the Stokers, (Tchi)či projekt, se kterým doprovázel Zandera a Seana Wheelera na jejich zastávce v Praze. Pascal jednou přijel do Prahy vlakem. Podruhý jen s kytarou – Z., S. a se svým zvukařem namáčkán ve starším BMW. Jak dojedou do ZR? O Pascalově hudbě se nedá říct, že je to jen folk nebo písničkářství. Skládá spoustu songů plných těžký melancholie, ale dokáže i pravej opak, anebo zahrát cover od Kennyho Rogerse.
https://www.youtube.com/watch?v=JU26Fn_TAkc

Zander Schloss (USA) je skromným kytaristou. Věnuje se hudbě přes 30 let. Za sebou má hraní v Circle Jerks, Die Hunns a the Weirdos, ale také spolupráci s Joe Strummerem a především Seanem Wheelerem z kapely Throw Rag. Spolu několikrát objeli svět v posledních pár letech a zaryli zálesácký nůž hluboko do srdcí každýho pankáče, který je i tak trochu tramp. Oproti Seanovo výškám disponuje Zander podmanivým baritonem, který v kombinaci s naléhavými melodiemi nenechá nikoho na pochybách, že tohle bude akustický koncert roku!
https://www.youtube.com/watch?v=eC3SJiIZAuk

Víťa Krištof (ZR) toho všichni znáte například z kapel PK nebo Manželé Soukupovi. Na dnešní večer si připravil akusticky několik vlastních písničikek, pár coverů a určitě zazní i něco z trampského soudku aneb “potlach hadr”.

Vstup: 70,-.


https://www.facebook.com/events/610040092534010/