Kdo byl loni v létě v Batyskafu nebo na Colours nezapomene! Kdo nebyl, měl by přijít, protože napěchovaný podzim v Batyskafu pokračuje. Tentokrát touto australskou peckou!
https://www.facebook.com/savagedrinks/?fref=ts

Cash Savage and The Last Drinks je šestihlavé hudební monstrum z australského Melbourne. Kapela, vyhlášená po nejlepších klubech Austrálie svými nespoutanými koncerty, hypnotizuje publikum nezaměnitelnou směsí zhýralého blues, alternativní country, garážového rock’n’rollu a odzbrojující otevřeností svých textů. Frontwoman kapely, zpěvačka, skladatelka, trenérka fotbalového týmu Old Bar Unicorns a vypravěčka strhujících příběhů Cash Savage, která je proslulá svým chraplavým hlasem a nepředvídatelnými vystupy na koncertech, má zjevně hudbu v krvi – věnují se jí všichni její bratři, sestra i matka a její strýc Conway Savage byl členem nechvalně známých Bad Seeds Nicka Cavea.
Koncerty Cash Savage and The Last Drinks, při kterých publiku
rychle stoupá tlak, jsou postaveny na sebezničující upřímnosti
jejích textů, hypnotických rytmech a syrovém zvuku skvěle
sehrané kapely, evokujícím špatně skrývané vášně a násilí.
Druhé, zatím poslední album Cash Savage and The Last Drinks „The Hypnotiser“ (2013), které produkoval zpěvák Graveyard Train Nick Finch, získalo nadšené ohlasy australských médií a několik nominací na australské hudební ceny a bylo zařazeno mezi Top 10 alba roku 2013 v nejvýznamnějších časopisech jako jsou Herald
Sun, The Age a The Sydney Morning Herald.

ENTRY: 150,-

FB
https://www.facebook.com/events/159090231215990/