Hosté večera: Pavel Krejčí (ČR), Nádí Palaniswami Chinnappa (Indie)

Nejvíce utrpení v našem životě pramení z toho, že se neustále stahujeme kolem svého Já. Dobrou zprávou je, že máme možnost nahlédnout prostřednictvím palmového listu do těch částí života, které jsou předurčeny, postupně vyčistit karmické bloky, zažité rodinné a rodové vzorce, uvolnit se a otevřít jedinému plánu proč jsme tady – být šťastni.  Dovolme si prožívat vlastní život v mnohem větší harmonii, bez zbytečného stresu. Náš osud je ve značné míře předurčen.

Palani vám řekne, jak se stal čtečem pradávných palmových listů ve kterých jsou popsány osudy lidí, kteří se někdy přijdou zeptat na svůj životná plán a rád zodpoví vaše otázky.

Pavel vám řekne, jak si přečetl knížku o knihovnách palmových listů, odjel do Indie, a jak se mu změnil od základů jeho život. Dozvíte se, jak tvořivě a prakticky s palmovým listem pracovat.

Představte si, že před 6 tisíci lety „Septha rishies“ sepsali osudy lidí, kteří se někdy v budoucnu přijdou do knihovny palmových listů zeptat na svůj osud. Zvláštní že? Co říkáte? Je zde i Váš příběh?

entry: FREE

Palmové listy