Zveme vás na jedinečnou taneční noc v rytmu electro swingu, funky a worldbeats, která přijíždí do klubu BATYSKAF ve Žďáru nad Sázavou. Těšit se můžete na pražskou kapelu MoveBreakers a prvotřídní DJs Max W. & DJ Swing Garden. Pozvání přijala i italská folk’n’rollová kapela Pachira!
Stylový oděv podpoří ojedinělý zážitek.
Ladies and gentlemen, welcome to the music train!**MoveBreakers (live)**
Elektronická live show, elegantní cirkus a ojedinělá kombinace melodií, která nenechá nikoho v klidu… to vše jsou MoveBreakers!
Nový hudební projekt vychází z electro swingu, ale i mnoha dalších žánrů elektronické hudby. Netradiční kapela, jejímž základem jsou loopy, samply, beaty a silná basová linka, je vedená výrazným zpěvem, který doprovází pozounové melodie, okořeněné energickou hrou na akordeon.
www.facebook.com/movebreakers
www.bandzone.cz/movebreakers
Pachira (IT)
Skupina Pachira, nazývána po stejnojmenné rostlině typické svým tlustým, zakrouceným kmenem, je spojením hudby a kreativity, díky němuž vzniká show plná čisté energie. Jejich hudba by se dala nejlépe popsat jako Folk’n’Roll, kombinace středozemního folku s klasickým rock’n’rollem…
www.youtube.com/pachiraofficial
www.soundcloud.com/pachiraofficial
www.facebook.com/pachiraofficial**Swing Garden (DJ)**
Veselý velikán, původem z Prahy, vystupuje většinou na electroswingových tančírnách, festivalech a soukromých večírcích. Dj Swing Garden vám přináší elektronické beaty plné původního swingu, jazzu a rock’n’rollu.Jeho energické sety vás udrží tančit po celou noc, během které přičichnete k atmosféře hudby 30. let okořeněné moderním aranžmá.
www.facebook.com/djswinggarden

**Max W. (DJ)**
Dámy se budou červenat a pánové závidět. Má výjimečný cit pro výběr a mix tracků. Jeho DJské sety jsou spojením tradičního swingu a moderní taneční hudby. Poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost roztančit i zatvrzelé nepřátele pohybu.
https://www.facebook.com/maxw.electroswing

FB
https://www.facebook.com/events/520123401503011/