Na Island jsme přijeli každý v jiném ročním období. Peťa doprostřed pomalu končící zimy a Kryštof na začátku islandského léta. Což na sebe vlastně navazuje.. na Islandu totiž jaro vlastně neexistuje.

Chcete slyšet víc? Čtěte dál a pomalu se laďte..

Pokud vás zajímá příběh dvou lidí, kteří jeli na Island zažít sebe, přírodu a otevřít se všemu, co jim přišlo do cesty, tak vás moc rádi uvidíme.
Budeme povídat o tom, jak jsme hledali práci v dešti, jak jsme potkali naše spřízněné islandské farmáře a taky jak nás polární lišky provázely mlhou na westfojrdských kopcích, kde jsme téměř 200 kilometrů putovali nejodlehlejší částí země.
Za celý půlrok jsme, teda kromě autobusů po městě, necestovali jinak než stopem, což značí příběhy, které fakt napsal sám život.

Na konci našeho povídání bude prostor na otázky. Na tělo, na Island, prostě co přijde.

Začneme v šest a končit budem.. no, řekneme vám to narovinu. Pod tři a čtvrt hodiny jsme se nedostali ani v Brně, kde jsme povídali poprvé a následně ani v Uherském Hradišti, kde bylo druhé kolo. Takže takhle to nabízíme my a takhle nám to sedí. Zbytek je na každém z vás.. 🙂 ! Potom zůstáváme, dokud zůstanete vy a dokud bude co a mít kdo nalévat.. 🙂

Toš se moc těšíme.

Peťa a Kryštof


https://www.facebook.com/events/137647670235227/