Pražská elektronická scéna v jednom balíku !!!

VLOŽTE KOČKU

Právě pouštíme do světa singl a pokračujeme, tvoříme. Chystá se nová deska.
Abychom nebyli jenom zavření ve studiu (i když to je skvělá taškařice) naplánovali jsme si několik koncertů na konec našeho úplně nejoblíbenějšího měsíce února. Několik komorních koncertů. 

A, jakoby náhodou, zahrajeme to, co zrovna vytváříme = skladby z té nové desky. Úplně čerstvé věci, co teprve přišly na svět a tak nějak ještě hledají svojí definitivní podobu. 

Takže tak, vidíme se. Pak až v létě.


—————-

Vložte kočku jsou tři lidé, kteří kombinují živou elektroniku, natriggerované bicí, pětistrunné housle a surreálné texty.

V lednu 2017 k devátému výročí vydala Kočka nový klip / mini film / manifest: „Otevřený dopis bohu“, který je natočen v okolí hudebního domova, studia v Libušíně. Jedná se o mini film s cca 60 aktéry, včetně režiséra Miroslava Krobota, herce Radomila Uhlíře nebo Štěpána Smetáčka. Klip režírovali a produkovali sami členové kapely. 

Vložte Kočku vydávají v květnu 2017 nové album. Vzhledem k jejich netradičnímu přístupu k nosičům, vyjde tentokrát formou autorského časopisu s CD. 

Live záznam Radio Wave Live Session z Olomouce – říjen 2016
https://www.youtube.com/watch?v=JOgOZ64vFZQ

http://www.bumbumsatori.org/artists/vlozte-kocku/


MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO

Elektro-rapové duo Honzy Vejražky a Jirky Konvalinky (Vložte Kočku), dvou mutantů původem z pražské DAMU.


Nová deska je venku! 5.11.2016 vyšla v pořadí druhá deska kapely Mutanti Hledaj Východisko. Jmenuje se PLSCVTGTUAUVGTU — alternativní tresty & opatření.

„Mutanti se od debutu posunuli sakra dopředu. Tahle nahrávka tepe každým momentem. Chrlí kaskády slov i rytmů, metá divnými samply i asociacemi, temně a zlověstně.“

„Za šest let existence se z pražské dvojice stal nepřehlédnutelný zjev, který si suverénně vykolíkoval svůj pozemek někde mezi sousedy Kyklos Galaktikos a WWW. A zatímco někteří i dnes pořád dokola řeší, zda to je ještě hip hop nebo už ne, své druhé album se zaručeně nejnezapamatovatelnějším názvem roku Jan Vejražka a Jiří Konvalinka otevírají poctou legendárnímu etalonu Manželé. Vtipnou parafrází Sídliště…“  Tonda Kocábek pro magazín UNI

Video k songu „Černobyl“


Live video k písni „Si tu navíc“ 
https://www.youtube.com/watch?v=dF3vbDSrsZA

KAPLAN BROS.

Kaplan Bros. spojují rytmiku Holy Fuck, naléhavost Fuck Buttons a experimentálnost Battles, píše se v jednom z článků, jejichž autoři se shodují, že Kaplan Bros. se vyplatí v budoucnu sledovat. Noise-popová sourozenecká dvojice Cyril a Kryštof Kaplanovi Bratři Kaplanové, ⅔ Vložte Kočku a jejich 8bit noise.

Vstup: 100,-