Přijďte se pobavit s účastníky festivalu KoresponDance a zhlédnout jejich krátká vystoupení.
 
Vahe „Wahe“ Akopjan
Jeden z nejúspěšnějších českých urban tanečníku, lektor a choreograf urban styles. Jako tanečník spolupracoval s KRS One, Big Daddy Kane, 50 Cent. Je vítězem na mezinárodním meetingu SDK 2016 v House Dance a finalista Juste Debout 2008, 2017, 2018. Scénárista, odborný dozor a jeden z tvůrců osmi dílného edukativního pořadu StreetStarDance, který vznikl ve spolupráci s Českou Televizi. Spolu s J.K Sanchezem vytvořil Projekt The Clowns. Je zakládajícím členem kreativního uskupeni „Team diVize“.
 
J. K. Sanchez
Tanečník, choreograf, herec, DJ. Mezinárodní taneční lektor (Japonsko, Hong Kong, Rusko, Urkaina, Francie atd), začínající herec: oceněn jako „best actor“ na filmovém festivalu 48 Hour Film Project. Role v připravovaných filmech a seriálech: Psanci, Darlings, Poslední Vánoce. Na stream.cz má svůj vlastní pořad: Streamsteps, spolu s Wahe Akopjanem tvoří komediální tanečně-divadelní dvojici: The Clowns.
https://www.facebook.com/SanchezJK

Foco alAire producciones je nonkonformní mexické uskupení multižánrových umělců, které společně vedou dvě výrazné osobnosti, socioložka, spisovatelka a režisérka Marcela Sanchez Mota a Octavio Zeivy, který je od roku 2011 člen National Creators System (SNCA) FONCA. Do své rozmanité tvorby promítají společnou vášeň pro vizuální umění, kinematografii, fotografii, hudbu, literaturu a samozřejmě pro divadlo. Marcela a Octavio spolu s celým souborem vyzývají k hravosti, ironii a k zpochybňování sama sebe i ostatních a vyjadřují přesvědčení, že teorie a praxe jsou neoddělitelné, že fyzično postrádá smysl bez základního intelektuálního obsahu.
http://www.korespondance.cz/cs/detail-akce.php?homepage=6-foco-alaire-producciones-

ENTER: FREE


https://www.facebook.com/events/238301633622428/