Mejdan s poselstvím… To je jasná věc

COCOMAN
I když je spojován především s českou reggae music, Cocoman je hudební neposeda, který nějakou novinkou nejednou zvedl své fanoušky ze židle. To se může brzy opakovat, protože se letos chystá vydat svojí druhou dlouhrající desku, na níž nebudou chybět hudební překvapení a ještě větší důraz na texty. Deska vychází v září.

Cocoman je na hudební scéně aktivní přes deset let. Za tu dobu se stihl inkarnovat do spousty různých rolí. Byl dreadatým reggae zpěvákem jamajského střihu, zamyšleným folkařem s kytarou na svých akustických shows, divoce tančícím DJem a tvůrcem v EDM projektu Sirene Factory, šíleným chemikem z formace Nevereš, nebo třeba šedou eminencí Coco Jammin – produkce, která stojí za plným pytlem zásadních tuzemských reggae nahrávek posledních let.

Za svůj muzikální workoholismus zvládl získat i dvě žánrové ceny Anděl, zahrát si na většině velkých tuzemských festivalů a nejednou reprezentovat i za hranicemi. Jako zpěvák nebo producent vydal několik desek a hromady singlů. Spolupracoval mimo jíné s kapelami Švihadlo nebo Medial Banana a produkoval nahrávky pro desítky umělců z mnoha zemí, včetně jamajských stars.

Vstup: 110,-/150,-


https://www.facebook.com/events/224630854780713/