HOUBA
(punk-rock, Ústí pod Labem) – vznikla v roce 1995 na troskách grind/punkové kapely SRPŠ. Již v roce 1996 Houba odehrála více jak 20 koncertů a o rok později natočila první nahrávku. Druhé demo následovalo ve stejném roce a kapela se rozjela po Republice.
V roce 1999 vychází deska „Pan Káč“, jako první natočené v plzeňském studiu AVIK. Tomuto studiu kapela zůstává věrná dalších 13 let – např. „Kuře Punk Pao“ (2000), „Ať von zacvrč“ (2002), „U Šílena Nesesrny” (2007) atd. Za dobu existence má za sebou Houba více jak 900 živých vystoupení nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Německu, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Bělorusku a USA. Také na všech podstatných českých festivalech (Rock For People, Trutnov Open Air, Mighty Sounds festival a další)
http://www.houba.info/

Burning Steps (punk-rock, Most)
hrají od roku 2007 hardcore punkovou subkulturou nakoplej rock ´n´ roll. Nekompromisně naštvaná muzika plná zajímavých melodií a hustejch názorů. A co vy si o tom myslíte, je jim fuk… Stejně jako sousedé z Ústí sjezdili snad celou ČR, dokonce i v ZR se za poslední tři roky objevili dvakrát.
http://bandzone.cz/burningsteps

Louty (punk-rock, Roudnice nad Labem)
začali fungovat v roce 2013 poté co do Louty naskočil Hřebík alias Tom 77. Pětičlenná melodicky vyšperkovaná záležitost. Skvělý český texty jen dokazujou, že kluci roudnický jsou řácký srdcaři vyznávající spravedlnost za každou cenu – “Mám špatnej pocit, když bolest nutí lhát nevinné, když srdce, které hoří, chceš uhasit benzínem…”
http://bandzone.cz/louty